+420 736 145 383

   info@acd-real.com

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla
ŠETŘÍ, TOPÍ, CHLADÍ
úspora 50% nákladů na vytápění

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění pro Vaše bydlení IVARTop heating®
 

Podlahy

Proč si zrovna vybrat vinylovou podlahu?
 

Doplňky

Žaluzie, rolety, sítě, parapety, okenní doplňky, madla.
 

Nový dům nemusí být jenom krásný svojí architekturou a provedením. Pro jeho obyvatele je nezbytné, aby se stal útulným z hlediska tepelné pohody a to nejen v obytných místnostech.

 Společnost ACD-Real s.r.o. projektuje a montuje speciální nízkoteplotní podlahové vytápění, případně v kombinaci s klasickými radiátory a regulací jednotlivých prostor. Podlahovým vytápěním se získá rovnoměrná, požadovaná teplota v prostoru a zároveň docílí vysoké úspory nákladů na vytápění.

 

Povrch podlahy může tvořit dlažba, koberce, plovoucí podlaha, lino atd. Jako zdroj tepla lze využít plynový kotel, tepelné čerpadlo, krb, případně kotel na tuhá paliva.

Podlahové vytápění je realizováno z kvalitního vícevrstvého potrubí od renomovaného výrobce, který jeho životnost garantuje 50 let.

Součástí dodávky podlahového vytápění je i betonová podlahová deska, která musí splňovat specifické podmínky a musí být zhotovena s velkou pečlivostí. První spuštění topení po montáži probíhá vždy dle teplotní náběhové křivky.

Cena speciálního systému podlahového vytápění, případně v kombinaci, se od klasického radiátorového vytápění v novostavbě příliš neliší.

Společnost a její specialisté mají s podlahovým topením několikaleté zkušenosti, proto ho společnost ACD-Real s.r.o. nejen doporučuje, ale také poskytuje záruku 3 roky na provedené práce.